Roman Veselý – stlačený vzduch

Využijte naši bohatou nabídku pístových kompresorů

Potřebujete pro svůj provoz stlačený vzduch? Obraťte se na nás. Dodáváme také další potřebné vybavení – pístové kompresory, zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu a plynů či technologie PET. Rádi pro vás vytvoříme projekt, provedeme kompletní realizaci a zajistíme záruční i pozáruční servis.

  • Hofmeisterova 62
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • 262 42
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáváme stlačený vzduch k široké škále použití

Činnost naší společnosti Roman Veselý je primárně orientována na kompresorové technologie. Mezi našimi dlouholetými zákazníky najdete velké firmy z širokého spektra oborů – automobilové výrobce, prodejce nealkoholických nápojů, mlékárny či kovohutě. Dodáváme stlačený vzduch pro průmyslové využití. Specializujeme se také na technologii k jeho praktickému využití. Nabízíme zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu i dalších plynů.

Veškerou techniku vám dodáme na klíč. Nejprve na základě vašich požadavků a ve spolupráci s vámi vytvoříme odpovídající projekt. Následně zajistíme dodávku techniky a její odbornou montáž a instalaci. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, který k dodanému vybavení poskytujeme.

Nabízíme pístové kompresory v mnoha technických variantách

Sháníte kvalitní kompresorovou techniku? Dodáváme vybavení od předních výrobců v oboru, jako jsou kupříkladu GD BELLISS & MORCOM, BLITZROTARY, GD TAMROTOR či OMEGA AIR. Naše nabídka obsahuje pístové kompresory v mnoha variantách.

Pořídit si můžete kupříkladu bezmazé pístové atmosférické PET kompresory. V nabídce nechybějí ani bezmazé kompresory pro dýchací vzduch či pístové kompresory pro stlačování speciálních plynů. Jedním z klíčových bodů naší činnosti je dodávka a servis technologií PET v podobě vyfukovacích strojů a plnících linek.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce